Polski przewodnik w Stambule


Jeśli szukacie Państwo oferty zwiedzania Stambułu w języku polskim, lokalnego polskiego przewodnika i profesjonalnych usług turystycznych w Stambule skontaktujcie się z nami. Jesteśmy polskim biurem podróży w Stambule, które zajmuje się organizacją pobytu i zwiedzania polskich turystów. Jeśli chcecie zwiedzić Stambuł i Turcję w przyjemny sposób, powinniście zrobić to w towarzystwie profesjonalnych przewodników certyfikowanych przez Ministerstwo Turystyki Turcji, którzy mówią po polsku, a jest ich niewielu. Po otrzymaniu informacji o interesujących Państwa miejscach i terminach, zaangażujemy jednego z naszych przewodników i przedstawimy plan zwiedzania miasta. Możecie Państwo wybrać jednodniową lub dwudniową wycieczkę grupową lub indywidualne zwiedzanie Stambułu w prywatnym gronie. Jeden dzień w Stambule to niezbędne minimum, który pozwala nasycić się różnorodnością, przepłynąć na drugi kontynent i nabrać apetytu na więcej!


Zwiedzaj Stambuł z prywatnym polskim przewodnikiem

stambuł przewodnik.jpg

Oferta przewodników mówiących w innych językach jest również dostępna na rynku. Dla osób które odwiedzają Stambuł po raz pierwszy polecamy zwiedzenia tych najważniejszych atrakcji turystycznych właśnie z licencjonowanym polskim przewodnikiem w Stambule. Są oczywiście też tacy, którzy zwiedzają miasto samemu, ale podczas takiej wędrówki na własną rękę, może umknąć kilka ciekawych szczegółów, informacji, ciekawostek które znają tylko licencjonowani przewodnicy. 


Ile kosztuje usługa przewodnicka w Stambule

Koszt za usługę polskiego przewodnika w Stambule zależy oczywiście od liczebności grupy, programu wycieczki, kosztów biletów wstępów, posiłków, noclegów itp., ale cena za dzień spędzony z licencjonowanym przewodnikiem waha się między 100-200€. Jest oczywiście możliwość wynajęcia przewodnika w innym języku np.angielski czy niemiecki.

Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz