Parki wodne w Stambule

Temperatury w Stambule w okresie letnim sięgają ponad 30 stopni, a o opadach deszczu możemy zapomnieć! Wysokie temperatury na pewno nie sprzyjają  spacerom w centrum miasta i właśnie dlatego mamy dla was idealną formę spędzenia czasu wolnego w te upalne dni! Jedną z nich są właśnie parki wodne w Stambule. Miłośnicy atrakcji  wodnych znajdą tu bogatą infrastrukturę jaką proponują Aquaparki w Stambule. Różnego rodzaju zjeżdżalnie dla dorosłych i dla dzieci, sztuczne fale, pokazowy delfinów i gry wodne to wszystko co czeka dla was w Stambule! 

Urlopowiczów, którzy wybierają się do Stambułu zachęcamy również do przeczytania naszego artykułu o piaszczystych plażach w Stambule i pogodzie w Stambule. 

Lokalne parki wodne w Stambule:

Park wodny Koloseum, park wodny na świeżym powietrzu z czterema basenali i jednym ze szczucznymi falami. Do dyspozycji jest sześć zjeżdzalni i basen tylko dla dorosłych od 14 lat tak aby odpocząć. Park działa tylko w czerwcu, lipcu i sierpniu. Koszt wstępu: osoba dorosła 20 lirów/ dziecko 10 lirów.

Park wodny Aqua Marin, posiada dwanaście zjeżdżalni dla dorosłych i pięć zjeżdżalni dla dzieci, baseny są z wodą morską. Dodatkową atrakcją jest bogaty program animacyjny.  Na obiekcię znajdują się restauracje.  Koszt osobą dorosła 70 lirów, dzieci w wielku 5-12 lat 35 lirów. W niedziele bilety są droższe: osoba dorsoła 80 lirów i dzieci 40 lirów.  Dzieci w wielku 0-4 lat korzystają z parku za darmo. 

Park Wodny Aqua Club Dolphin, park posiada baseny dla dzieci, dorosłych i basen ze sztuczną falą. Bardzo duży wybór zjeżdżalni : Twister, Kamikaze, Space Hole i wilele innych. Na terenie obiektu znajdują się : restauracja, grill, bar witaminowy. Dodatkowo za opłatą mozna : zagrać w piłkę wodną, zobaczyć pokaz delfinów i nawet z nimi popływać. Park również działa tylko w miesiącach letnich. Koszt za osobę dorosłą to 80 lirów i dzieci 40 lirów. Ceny atrakcji dodatkowych są aktualizowane na bieżąco na officjalnej stronie parku. 

Aqua Marin 2.jpg

Jeżeli chcielibyście skorzystać z transferu prywatnego, zapraszamy do kontaktu: info@stambulwycieczki.pl


Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz

Subskrybuj