Stomatologia w Turcji

Turcja jest obecnie jednym z najbardziej popularnych kierunków turystyki medycznej ze względu na wyjątkowo niskie ceny w porównaniu z wysoką jakością oferowanych usług. Tutejsze szpitale dysponują nowoczesnym sprzętem medycznym, dlatego przyjeżdżają tu pacjenci z całego świata. Można tu tanio operować i leczyć schorzenia z zakresu kardiologii, onkologii, ortopedii, chirurgii plastycznej, a także stomatologii. Implanty stomatologiczne kosztują tutaj równowartość około tysiąca dolarów. W państwach zachodnioeuropejskich jest to zazwyczaj trzy razy więcej. Po wykonaniu zabiegu można zrobić sobie przyjemność i zwiedzić najciekawsze miejsca w Turcji, jak na przykład fascynujący, stojący w rozkroku między Europą i Azją Stambuł czy tufowe miasta Kapadocji.

Stomatologia w Turcji cieszy się coraz to większym zaintersowaniem pacjentów, którzy szukają oszczędności w zakresie  leczenie zębów i co raz chętniej wybierają kliniki poza granicami swojego Państwa. W raz z rosnącym popytem na usługi stomatologiczne w Turcji, powstają tutaj nowoczesne kliniki stomatologiczne, które oferują różnego rodzaju zabiegi. Stambuł to jedno z miast, do którego można przylecieć na operacje dentystyczną. Często operacje dentystyczne są możliwe tylko w szpitalach oczywiście z oddziałami stomatologicznymi. W Stambule obecnie jest największy wybór zabiegów w tematyce chirurgii stomatologicznej jak i estetycznej.

Dentysta 2 Stambuł.jpg

Oczywiście wykwalikowana kadra lekarzy już na miejscu zajmuję się pajetami i przygotowuję do ewentualnego zabiegu:

·         Wywiad i ocena stanu Pacjenta

·          badania szczegółowe i przedstawienie wariantów leczenie

·         wybór i ustalenie harmonogramu  


Jeżeli byli Państwo zainteresowani taka formą leczenia stomatologicznego to jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy pomoc przy zakupie biletów lotniczych, transfery lotniskowe, pobyt w hotelu, zabieg oraz opiekę tłumacza podczas pobytu.
Kontakt: info@stambulwycieczki.pl

 

 

 

Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz

Subskrybuj