Operacje plastyczne w Turcji 


Turcja staje się coraz popularniejszym kierunkiem estetyki turystycznej. Coraz więcej Polaków i obywateli Europy przyjeżdża tu na różnego rodzaju operacje plastyczne. Wpływ na rosnąca popularność operacji plastycznych ma historia. W czasach, gdy panowali w Turcji sułtani rozwijała się kultura estetyki ciała. Również stosunek ceny do jakości w porównaniu z krajami Europejskim ma ogromny wpływ na rosnącą popularność Turcji na rynku usług medycznych. Dziś udając się na wakacje do Antalyi lub Bodrum można zarówno odpocząć, jak i skorzystać ze świetnie wyposażanych placówek medycznych, które niczym nie odbiegają od europejskich standardów.

Doskonale wyposażone placówki, wykwalifikowany personel, nowoczesny sprzęt i konkurencyjne ceny sprawia, że Turcja plasuje się w czołówce krajów odwiedzanych przez turystów w celach medycznych.


Do najpopularniejszych zabiegów chirurgii plastycznej należą:

Lifting powiek

Implanty piersi

Liposukcja

Abdominoplastyka

Przeszczep włosów


Ceny operacji plastycznych czasem są nawet trzykrotnie niższe niż np. w Anglii lub Stanach Zjednoczonych. Zabieg powiększenia piersi w Turcji to koszt ok 2500 $ a na Wyspach Brytyjskich to 7500 $. Liposukcja w USA to koszt ok. 9000$ a w Turcji 3500$. 

Według statystyk w roku 2020 liczba osób, która przybyła do Turcji była o prawie 10 % wyższa niż w 2019 roku. 

Wiele firm w Europie jak i w Polsce zaczęła zajmować się turystyką medyczna oferując swoim klientom wybór kliniki i lekarza, pomaga w rezerwacji terminu, organizacji przelotu, transferu i zakwaterowania, komunikacji z lekarzem i tłumacza. 

 Najwięcej klinik oferujących usługi z zakresu medycyny estetycznej jest w Stambule, Antalyi i Ankarze


Podziel się tym postem

Zostaw Komentarz

Subskrybuj